(W15130412003)
2026-05-31 -ig akciós!
Szállítás: 1~2 nap
 Kosárba
Raktáron
Gyors szállítás
14 napos visszaküldés
Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!
Razor Dirt Quad akkumulátor (W15130412003)
Tulajdonságok
MegnevezésRazor Dirt Quad akkumulátor (W15130412003)
CikkszámW15130412003
Vonalkód4181676474138
MárkaOutlet
Szállítási megjegyzésSzállítási idő: 1-2 munkanap
További ajánlatunk
-50%
Razor Party Pop világító első tömör gumikerék 1 db (W13111710049)
-51%
Razor Beast fém roller citromsárga-lila (139807)
-50%
Razor MS350/MX400 elektromos kismotor akkumulátor biztosítékkal (2 12V/7AH) (3)
-50%
Razor Crazy Cart Shift 2.0 hátsó görgős kerék szett jobb (4058)
-50%
Razor Carbon Lux roller kerekek 200 mm fekete/piros (2 db) (3058)
Razor Carbon Lux roller kerekek 200 mm fekete/piros (2 db) Add le rendelésedet és pár napon belül ott is lesz nálad!
-50%
Razor E1/E2 széria E Spark/E Punk/Crazy Cart/Turbo A/Power Rider belső gumi (230301484)
-50%
Razor MX125 elektromos kismotor fékkar kábellel (11)
-51%
Razor Flashback BMX-Stlye roller pink (R13073068)
Térj vissza a 80-as 90-es évekbe a Flashback roller formabontó BMX stylusával.
NAGY KEREKEK
Élvezd a gurulást a 305 mm-es küllős, pneumatikus, levegővel töltött kerekeken és éld át a szabadság érzését!
STÍLUSOS, ÓRIÁS FEDÉLZET
-50%
Razor E300 elektromos roller fedélzeti lemez ezüst/szürke (4017)
-50%
Razor Crazy Cart (V5+) akkumulátor készlet töltővel és külső adapterrel (147)
-50%
Razor MX125 elektromos kismotor vezérlőegység (15)
-50%
Razor Power Core E100 elektromos roller kormánybilincs csavarokkal (3178)
További játékaink
-50%
Cerda Minni kétrészes fürdőruha 4 éves
-36%
Clementoni- 1000 db-os Compact puzzle - Dylan Dog -2- (39818)
Tamiya Plastic Beams 3mm L (6) white (300070199 T)
-35%
Educa Puzzle Kilátás Firenzére, 1000 db-os (18460)
-31%
Busch Deszkakerítés 9 db (1849)
Mérethelyes modelltermék, nem gyerekjáték! 14 éves kor alatt nem ajánlott!
-50%
Air Hogs Jump Fury távirányítós ugráló autó (158107)
-52%
Pustefix Buborékfújó 42 ml (420869210)
-50%
Bontempi Dob szett 4 részes, fekete (5384)
Dobkészlet: nagydob (385 mm) pedállal - 2 oldaldob (170 és 210 mm) - cintányér (210 mm) - 2 dobverő - Valósághű hangok - Elektronikus ritmustanár - Fény- és hangimpulzusok vezetnek a ritmuskísérethez - 7 ritmus - 14 előre felvett dal a kísérethez - 4 tanulási szint - Hangerőszabályzó - Start/Stop funkció - Tápegység: 3 x 1,5V R6/AA elem (nem tartozék) - Székkel együtt szállítjuk - Méret: 500x500x680 mm
-31%
Revell Alouette II 1:32 (3804)
-51%
Humbrol - Insignia Yellow Matt (154) 14ml (AA1674)
Revell Aqua Color - Világosszürke /matt/ makett festék (36176)
Vízbázisú festék makettezőknek (18 ml).
Gyártó: Revell
-30%