A megrendelt termékek személyesen is átvehetők üzletünkben.
Cím: 1097 Budapest, Gyáli út 31/b
Telefon: +36-20-999-8644
Nyitvatartás:
| H-P: | 09:00-18:00 |
| Sz-V: | 10:00-16:00 |
Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!
Ez a Wader 72200 nagy nyári homokozó lapát egy könnyű és strapabíró kültéri játékeszköz, amely ideális homokozáshoz, strandoláshoz és kerti játékhoz. A hosszú nyél kényelmes használatot biztosít állva is, így a gyerekek könnyebben tudnak ásni, építeni és pakolni a homokot vagy kavicsot. Az erős, időjárásálló műanyag kialakítás tartós használatot biztosít, a lekerekített élek pedig biztonságosabb játékot nyújtanak kisebb gyermekek számára is. Többféle színben elérhető, a szállított változat készlettől függően eltérhet. Méret: 70 cm hosszú. Anyag: tartós műanyag. Korosztály: 1 éves kortól ajánlott, fiúknak és lányoknak egyaránt.
| Megnevezés | Wader: Nagy homokozó lapát, 70 cm - többféle (72200_W) |
|---|---|
| Cikkszám | 72200 W |
| Vonalkód | 5900694722002 |
| Tömeg (g) | 212 g |
| Márka | Wader |
| Szállítási megjegyzés | Szállítási idő: 1-2 munkanap |