A megrendelt termékek személyesen is átvehetők üzletünkben.
Cím: 1097 Budapest, Gyáli út 31/b
Telefon: +36-20-999-8644
Nyitvatartás:
| H-P: | 09:00-18:00 |
| Sz-V: | 10:00-16:00 |
Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!
Ez a Wader 72300 hosszú IML homokozó lapát egy strapabíró, gyerekeknek készült kültéri játékeszköz, amely ideális homokozáshoz, strandoláshoz és kerti játékhoz, valamint könnyű ásási és építési feladatokhoz. A hosszú nyél kényelmesebb használatot biztosít állva is, így nagyobb mozdulatokkal is jól kezelhető, miközben a stabil kialakítás segíti a biztonságos játékot. A lapátfej erős, időjárásálló műanyagból készült, az IML technológiás minta tartós, nem kopik és nem fakul a használat során. Méret: kb. 66 cm hosszú (66 x 8 x 17 cm gyári adatok szerint). Anyag: tartós műanyag lapátfej, fém nyél, műanyag markolat, IML dekorral. Korosztály: 1-3 éves kortól ajánlott, fiúk és lányok számára egyaránt.
| Megnevezés | Wader: Homokozó lapát vegyes 60 cm (72300) |
|---|---|
| Cikkszám | 72300 W |
| Vonalkód | 5900694723009 |
| Tömeg (g) | 136 g |
| Márka | Wader |
| Szállítási megjegyzés | Szállítási idő: 1-2 munkanap |