A megrendelt termékek személyesen is átvehetők üzletünkben.
Cím: 1097 Budapest, Gyáli út 31/b
Telefon: +36-20-999-8644
Nyitvatartás:
| H-P: | 09:00-18:00 |
| Sz-V: | 10:00-16:00 |
Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!
Ez a Disney hosszú homokozó lapát - mix színekben (77423) egy könnyű, strapabíró kültéri játékeszköz gyerekek számára, amely ideális homokozáshoz, strandoláshoz és kerti játékhoz. A hosszú kialakításnak köszönhetően kényelmesen használható állva is, így a gyerekek könnyebben tudnak ásni, építeni és mozgatni a homokot, miközben fejlődik a mozgáskoordinációjuk és kézügyességük. A színes, Disney témájú megjelenés még vonzóbbá teszi a játékot. Méret: kb. 66 cm hosszú. Anyag: tartós, időjárásálló műanyag. Korosztály: 3 éves kortól ajánlott, fiúk és lányok számára egyaránt.
| Megnevezés | Homokozó lapát hosszú Disney 66 cm (77423_W) |
|---|---|
| Cikkszám | 77423 W |
| Vonalkód | 5900694774230 |
| Tömeg (g) | 154 g |
| Márka | Wader |
| Szállítási megjegyzés | Szállítási idő: 1-2 munkanap |