Chromax Kompresszor Saturnus (AS-186)

2025-09-15 -ig akciós!


49 990 Ft
37 490 Ft

Nincs raktáron


Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!

Szállítási idő: 1-2 munkanap

Sajnáljuk, de jelenleg nincs raktáron.

Chromax Kompresszor Saturnus (AS-186)

Automata, levegőtartályos hobbi kompresszor

Ajánlott makettezőknek, műköröm- és testfestőknek, valamint egyéb dekorációs munkákhoz. A kompresszor különleges karbantartást nem igényel, zsír és olajmentes. A zajszintje alacsony, így bármilyen lakókörnyezetben problémamentesen alkalmazható.

Üzembehelyezés előtt feltétlenül olvassa el a mellékelt használati útmutatót, és használat közben minden esetben tartsa be az ott leírtakat!

Tulajdonságok

MegnevezésChromax Kompresszor Saturnus (AS-186)
CikkszámAS-186
VonalkódX000RM2PYX
Tömeg (g)5700 g
MárkaChromax
Szállítási megjegyzésSzállítási idő: 1-2 munkanap

További ajánlatunk

-26%
Chromax Kompresszor Merkur (AS-18A)
Automata hobbi kompresszor

Ajánlott makettezőknek, műköröm- és testfestőknek, valamint egyéb dekorációs munkákhoz. A kompresszor különleges karbantartást nem igényel, zsír és olajmentes. A zajszintje alacsony, így bármilyen lakókörnyezetben problémamentesen alkalmazható.

Üzembehelyezés előtt feltétlenül olvassa el a mellékelt használati útmutatót, és használat közben minden esetben tartsa be az ott leírtakat!
46 990 Ft
35 240 Ft
-26%
Chromax olajmentes membrános airbrush mini kompresszor (AS-200BE)
Az AS-200BE olajmentes mini airbrush kompresszor ideális választás makettezők, hobbifestők és kreatív alkotók számára, akik megbízható és hordozható levegőforrást keresnek. Kompakt mérete és könnyű súlya lehetővé teszi a kényelmes szállítást és tárolást, míg a csendes működés biztosítja a nyugodt munkakörnyezetet.Az olajmentes, membrános kialakítás hosszú élettartamot és minimális karbantartási igényt garantál, így mindig tiszta, száraz levegőt biztosít az airbrush pisztoly számára. A kompresszor folyamatos használatra is alkalmas kisebb nyomástartományban, így tökéletes részletfestésekhez, árnyalásokhoz és kisebb felületek szórásához. Üzembehelyezés előtt feltétlenül olvassa el a mellékelt használati útmutatót, és használat közben minden esetben tartsa be az ott leírtakat!
27 990 Ft
20 990 Ft
-26%
Chromax Kompresszor Mars (AS-189)
220V-os hálózatról üzemelő, egy hengeres multifunkciós hobbi levegőkompresszor

Tulajdonságok:
- Két fokozatban kapcsolható (nyomásértéket maghatározó) üzemmód.
- 0 értékű (zero) pulzálás kiegyenlítőszeleppel
- Automatikus ki-, és bekapcsolás:
- 1. fokozat: autostart 2,8Bar-nál, autostop 4BAR-nál.
- 2. fokozat: folyamatos és stabil 6BAR nyomás
- Maximális nyomás: 6BAR
- A maximális nyomás (6BAR) elérésekor zárt szelepek esetén a kompresszor automatikusan kikapcsol.
- Levegőszállítás: 23L/MIN
- Stabilan üzemeltethető akár folyamatosan is 0,2 és 6BAR között
- Súlya: 5,4 Kg
- Méretei: 32x13,5x35cm
- Nyomásszabályzóval és kiegyenlítővel szerelve.
- Párakiválasztó és lecsapószelep a szabályzón.
- 3L-es légtartállyal rendelkezik.
- Túlmelegedés esetére biztonsági hőkioldó kapcsolóval lett ellátva.

Használata egyszerű, különleges karbantartást nem igényel.

Alkalmas általános háztartási körülmények közötti üzemeltetésre, szórópisztolyok, valamint sűríte
54 990 Ft
41 240 Ft

További játékaink

-26%
Revell Aqua Color - Barna /matt/ makett festék (36185)
Vízbázisú festék makettezőknek (18 ml).

Gyártó: Revell
1 390 Ft
1 040 Ft
Halloween jelmez - Ördöglány, 104 cm (201082)
Halloween jelmez - Ördöglány, 104 cm (201082)
7 499 Ft
-26%
Chromax Levegőelszívós fújókabin (BD-510)
Elektromos levegőelszívóval és szűrővel szerelt fújókabin makettezési munkákhoz. Könnyen összeállítható és szétszedhető. Anyaga fém és műanyag. Hálózatról üzemelő eszköz, ezért gyermek csak szülői felügyelettel használhatja! Használat előtt olvassa el a használati útmutatót és tartsa be az ott leírtakat, ezzel elkerülve az esetleges baleseteket!

Gyártó: ChroMax
51 990 Ft
38 990 Ft
-25%
Revell VW T1 Samba Bus Flower Power 1:24 makett autó (07050)
Hagyja, hogy a 60-as évek életszemlélete életre keljen Samba T1 Flower Power modellkészletünkkel. Az 1:24 méretarányú és 169 alkatrészből álló készlet a legendás VW T1 Samba busz részletes másolatát kínálja, beleértve a többszínű Flower Power dekorációt is. 181 mm-es hosszával ez a készlet kihívást és szórakozást jelent a 14 éves vagy annál idősebb modellezők számára.

A Revell évtizedek óta a makettezés világának egyik legismertebb és legelismertebb márkája. A német vállalat híres a kiváló minőségű, részletgazdag és élethű makettjeiről, amelyek a kezdőktől a profikig mindenki számára tökéletes szórakozást és kihívást nyújtanak.
14 660 Ft
11 000 Ft
-25%
Humbrol - Crimson Gloss (20) 14ml (AA0223)
Oldószer alapú, gyorsan száradó festék, amelyet műanyag modellkészletekre fejlesztettek ki. Ecsettel vagy festékszóróval is felhordható. Higítási arány: 2 rész festék és 1 rész higító.
1 290 Ft
970 Ft
-25%
Plüss mikulás csizma hóemberrel 38 cm (158748)
Plüss mikulás csizma hóemberrel 38 cm Játékunk új otthont keres. Add le rendelésedet és pár napon belül ott is lesz nálad!
690 Ft
520 Ft
-26%
Yamaha YXZ 1000R Buggy kék NewRay (133668)
Yamaha YXZ 1000R Buggy kék Játékunk új otthont keres. Add le rendelésedet és pár napon belül ott is lesz nálad!
5 990 Ft
4 490 Ft
-25%
Kluster S mágneses társasjáték (Kluster)
Vidd magaddal könnyen a feledhetetlen mókát! Próbálj meg megszabadulni a mágnesektől minél gyorsabban, de vigyázz nehogy egymáshoz tapadjanak!
7 999 Ft
6 000 Ft