A megrendelt termékek személyesen is átvehetők üzletünkben.
Cím: 1097 Budapest, Gyáli út 31/b
Telefon: +36-20-999-8644
Nyitvatartás:
| H-P: | 09:00-18:00 |
| Sz-V: | 10:00-16:00 |
Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!
Ez a Wader-Polesie teherautó egy masszív, részletgazdag gyerek munkagép-játék, amely valósághű kialakításával és funkcionális platós felépítésével ideális szerepjátékokhoz, legyen szó szállításról, rakodásról vagy építős kalandokról, így fejleszti a gyerekek kreativitását, kézügyességét és képzelőerejét. A strapabíró kialakításnak köszönhetően beltéren és kültéren egyaránt jól használható, a mozgatható elemek pedig még élvezetesebbé teszik a játékot. Mérete: kb. 76 x 21 x 16,5 cm. Anyaga: erős, biztonságos műanyag, amely ellenáll az intenzív játékhasználatnak is. Korosztály: 1 éves kortól ajánlott, kisfiúknak és kislányoknak egyaránt, akik szeretik a járműves, szerepjátékos élményeket és az aktív játékot.
| Megnevezés | Wader Ponyvás teherautó 76cm (44273_W) |
|---|---|
| Cikkszám | 44273 W |
| Vonalkód | 4810344044273 |
| Tömeg (g) | 1331 g |
| Márka | Wader |
| Szállítási megjegyzés | Szállítási idő: 1-2 munkanap |