Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!
Chromax Levegőkábel 1,8 m, G1/8-G1/8 (BD-24 1,8m)
| Megnevezés | Chromax Levegőkábel 1,8 m, G1/8-G1/8 (BD-24 1,8m) |
|---|---|
| Cikkszám | BD-24 1,8m |
| Vonalkód | 6970083520501 |
| Tömeg (g) | 900 g |
| Márka | Chromax |
| Szállítási megjegyzés | Szállítási idő: 1-2 munkanap |
A megrendelt termékek személyesen is átvehetők üzletünkben.
Cím: 1097 Budapest, Gyáli út 31/b
Telefon: +36-20-999-8644
Nyitvatartás:
| H-P: | 09:00-18:00 |
| Sz-V: | 10:00-16:00 |