Áraink bruttó árak, tartalmazzák az Áfa-t!
Festést, ragasztást igénylő makett. , ,
| Megnevezés | Airfix Curtiss P-40B Warhawk 1:48 makett repülő (A05130A) |
|---|---|
| Cikkszám | A05130A |
| Vonalkód | 5055286693885 |
| Tömeg (g) | 280 g |
| Márka | Airfix |
| Szállítási megjegyzés | Szállítási idő: 1-2 munkanap |
A megrendelt termékek személyesen is átvehetők üzletünkben.
Cím: 1097 Budapest, Gyáli út 31/b
Telefon: +36-20-999-8644
Nyitvatartás:
| H-P: | 09:00-18:00 |
| Sz-V: | 10:00-16:00 |